O nás - Aroma Naturals

Značka Aroma Naturals se zaměřuje na prémiové svíčky různých velikostí a vůní. Ve Velké Británii a USA je známa pod značkou Home Lights.

Krása přírody i života jsou základními myšlenkami pro produkty značky Aroma Naturals. Každá kolekce je inspirovaná jiným životním okamžikem. Zastavte se a proměňte svůj den v ještě krásnější s designovou svíčkou doplněnou o difuzér a jejich úžasnou a neopakovatelnou vůní. 

Naším cílem je abyste si maximálně užili okamžik a aby Vás udělali šťastným. Naše produkty jsou navrženy a vyrobeny s láskou a vášní. 

Vůně

Dokonalost a jedinečnost každé vůně spočívá ve využívání těch nejlepších exkluzivních i jemných vůní v parfémové kvalitě. Každá vůně je tvořena parfuméry tak, aby byla jedinečná a zajímavá. Proto při tvorbě našich vůní využíváme jedinečné a často velmi vzácné vůně.

Design

Neméně důležitý je i moderní design. Každá kolekce je inspirovaná jiným okamžikem a podle toho jsou vybrány i skleněné nebo keramické nádoby. Svíčky a difuzéry jsou baleny v luxusních dárkových krabičkách, Vám už bude zbývat je pouze darovat milované osobě.

Složení svíček

Běžné svíčky jsou vyráběny většinou pouze z parafínu, což je vedlejší produkt při výrobě ropy. Naproti tomu u všech svíček Aroma Naturals hraje prim sojový vosk. Sojový vosk se vyrábí ze sojových bobů a je tedy zcela přírodní. Jeho zásadní a hlavní výhodou je čistý plamen, neboli čisté hoření. Pokud pálíte svíčky doma často, určitě jste se setkali s černým dýmem nebo okraji svíček složených pouze z parafinového vosku. To jsou saze. Naproti tomu při odpařování sojového vosku se neuvolňují do ovzduší saze a neznečišťuje se prostředí v místnosti. Další výhodou sojového vosku je jeho pomalejší hoření, takže svíčky dokáží hořet déle. Navíc je to obnovitelný produkt přírody. Jeho nevýhodou je ale přibližně třikrát vyšší cena oproti parafínu.

Knoty svíček

Knot je neméně důležitou součástí svíček. Veškeré knoty svíček Aroma Naturals jsou vyrobeny buď ze 100% bavlny v Německu nebo jsou dřevěné. Neobsahují žádné kovové části. Ty někteří výrobci používají u knotů proto, aby při výrobě drželi požadovaný vzpřímený tvar a knot nezapadl do vosku. Knoty svíček Aroma Naturals žádné kovové části neobsahují a musí být při výrobě ručně rovnané.